Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: Tropicielka »

Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?
Słyszałam, że niektórzy perfum używają tylko do pracy, a jak nie pracuja to robią skórze wolne od zapachów
albo zapach tylko na super bale, imprezy itd -jak Ty to widzicie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: Ive »

Ja lubię różne zapachy,
wiec do pracy mam inne perfumy, a na wyjścia wieczorne zupełnie inne :)
Też chcę, żeby to się jakoś odróżniało, a nie że zawsze pachnę tak samo.
Teraz używam perfumy rihanna rebelle z perfumetki/pl/perfumy-markowe/69-rihanna-rebelle.html i bardzo mi się podobają, ale to właśnie na ekstra okazje a nie na co dzień.

A Ty rożne, te same?

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: wodzirej »

To już raczej kwestia indywidualna. Bo jednak nie każdy może i lubi perfumować się do pracy. Ja należę właśnie do takiej grupy osób które nawet w torebce noszą ze sobą buteleczkę swoich ulubionych perfum. Przez co perfumy kończą mi się bardzo szybko. A że mam bardzo dobry i sprawdzony sklep z perfumami perfumesco/pl/woda-perfumowana-dla-kobiet to kupno perfum nie sprawia mi żadnych problemów

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: irma2 »

ja tam lubie pachniec nawet jak nie wychodze do pracy, choc teraz na pracy zdalnej złapałam sie kilka razy ze o tym zapominam i pachne tylko kulka pod pache :) Nie moge sie doczekac kiedy uruchomię moje zapachy letnie, czyli aqua allegoria, te perfumy damskie uwielbiam, są obłędne i oczywiście otatnio dołaczył do nich armani ma way. :)
Ostatnio zmieniony czw mar 11, 2021 3:13 pm przez irma2, łącznie zmieniany 1 raz.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: bubaa »

Zdecydowanie codziennie :) nie wyobrażam sobie by nie czuć na sobie przyjemnego zapachu i to przez cały dzień. Dlatego zawsze zwracam uwagę na jakość. Lubię moschino między innymi perfumy damskie perfumetki/com/pl/22-moschino-perfumy-l-amour. Tu mozna je kupić w tańszej wersji ( perfumetki 33 ml) i nieco droższej w postaci pełnowymiarowych opakowań.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: Franczeska »

Jeśli interesują Was oryginalne, a jednocześnie niedrogie perfumy, to polecam zajrzeć na stronę francuskieperfumy/pl/. Mają tam ogromny wybór zapachów męskich i damskich, po wyjątkowo okazyjnych cenach ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać ;)

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: Nikita »

Obowiązkowo perfumy muszą kończyć moją poranną kosmetykę. A od niedawna testuję yasmeen/pl/perfumy/olejki-roll-on/nabeel-king-of-jasmine-perfumy-w-olejku-6-ml.html.. zapach delikatny, jaśminowy i jestem pozytywnie zaskoczona! Baaaardzo trwałe, psiknęłam na szyję i zapach trzyma się już tydzień.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Perfumy - codziennie czy tylko na wyjątkowe okazje?

Post autor: AsiaS »

Na co dzień przede wszystkim perfumy lane, najlepiej takie, które kupuję na francuskieperfumy/pl/perfumy-damskie-francuskie-lane :) Mogę je bez problemu schować w torebce, pięknie pachną i do tego są trwałe, a nie zapłaciłam za nie dużo.


ODPOWIEDZ