Blizny po trądziku

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Blizny po trądziku

Post autor: violet »

Witajcie, męczą mnie blizny po trądziku i zastanawiałam się, co mogę z tym zrobić. Koleżanka namawiała mnie na laser frakcyjny, bo podobno jest skuteczny, ale niestety i troszkę kosztowny. Na blogu Ziai przeczytałam, że mogę również spróbować z mezoterapią igłową. Czy komuś z Was pomogła? Jak opiniujecie taki zabieg pod kątem takiej skuteczności ?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Stopka »

Naturalna struktura skóry w miejscach gdzie trądzik zostawił trwałe ślady jest zaburzona i to właśnie to zaburzenie źle wygląda. Warto poważnie podejść do regeneracji skóry w tych miejscach. Mogę polecić do tego celu Profesjonalny Collagen Biały z kolagen sklep Professional collagen biały w formie żelu to hypoalergiczny produkt pozyskiwany z delikatnej skóry z podbrzusza Tołpygi. Przeznaczony do pielęgnacji najdelikatniejszych partii naszego ciała w tym: twarzy, okolic oczu czy dekoltu. Wykazuje działanie silnie nawilżające, liftingujące, regenerujące, spłycające zmarszczki, ponadto sprzyja wygładzaniu blizn oraz redukcji przebarwień. Z powodzeniem stosowany w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: bubaa »

z takimi świeżymi bliznami można sobie poradzić w bardzo prosty sposób :) wystarczy przejść się do apteki i kupić żel VERADERM, jest dostępny bez recepty. Wystarczy stosować go zgodnie z zaleceniem producenta i efekt jest murowany. Niweluje widoczność blizn, jest bezpieczny i nie podrażnia.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Mirkowa »

Na blizny po trądziku najlepszy laser to prawda, jednakże środki apteczne takie jak Octonisept czy peelingi enzymatyczne też sa pomocne. Zależy to od tego jak duże i jak dużo tych blizn jest

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Karcia »

Jeżeli blizny są bardzo głębokie to niezbędna będzie ingerencja medycyny estetycznej. Jednak jeśli nie jest jeszcze tak źle to zawsze można spróbować dobrej jakości kosmetykow naturalnych, które mogą pomóc zregenerować skórę. Ja mam niewielkie problemy z cerą, dlatego chcę spróbować jednego z takich olejków do twarzy perfumesco/pl/naturalne-olejki-do-twarzy .

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Erin »

Blizny po trądziku to zapewne zmora nie jednej z nas. Do tej pory nie zwracałam na to uwagi, ale dostałam całkiem fajną prace w której wygląd ma dość duże znaczenie. Także szukam dobrej kliniki w której można wykonać takie zabiegi. Podobno w tej klinice SkinClinic mają bardzo duży wybór w zabiegach medycyny estetycznej i to w dobrych cenach. Pójdę tam i wszystkiego się dowiem

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Blizny po trądziku

Post autor: gitarka »

Ja też miałam ten problem. Na szczęście już się go praktycznie pozbyłam :) A to dlatego, że zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej w Neonii w Krakowie: neonia/com/pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/ . Po serii pięciu zabiegów widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o kondycję mojej skóry.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: zdrowaja »

Bardzo chciałabym pozbyć się blizn po trądziku. Jeszcze nie dawno byłam nawet zdecydowana na zabieg usuwający je, ale doszłam do wniosku, że mogłyby powstać kolejne blizny na mojej twarzy. Teraz już myślę nad inną metodą taką jak kosmetyki naturalne. Próbował ktoś już takiego rozwiązania? Słyszałam, że hydrolaty z mydlasie/pl/pl/c/Hydrolaty/17 dobrze działają. Co sądzicie?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Blizny po trądziku

Post autor: patrycja7 »

Blizny po trądziku to poważny problem - wiem o tym z własnego doświadczenia. Dlatego ja zdecydowałam się na zabiegi ich usuwania w klinice Neo Beauty w Łodzi: neobeauty/pl/ . Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: irenka »

Czytałam, że na trądzik skutecznym sposobem jest peeling. Pomaga na blizny powstałe przez trądzik, wykorzystuje się mieszankę różnych kwasów, które bezboleśnie redukują problem. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie jousei/pl/peelingi . Choć uważam, że warto podjąć wszelkie kroki, żeby raz na zawsze pozbyć się blizn.


ODPOWIEDZ