Blizny po trądziku

violet
Blizny po trądziku

Post autor: violet »

Witajcie, męczą mnie blizny po trądziku i zastanawiałam się, co mogę z tym zrobić. Koleżanka namawiała mnie na laser frakcyjny, bo podobno jest skuteczny, ale niestety i troszkę kosztowny. Na blogu Ziai przeczytałam, że mogę również spróbować z mezoterapią igłową. Czy komuś z Was pomogła? Jak opiniujecie taki zabieg pod kątem takiej skuteczności ?

Stopka
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Stopka »

Naturalna struktura skóry w miejscach gdzie trądzik zostawił trwałe ślady jest zaburzona i to właśnie to zaburzenie źle wygląda. Warto poważnie podejść do regeneracji skóry w tych miejscach. Mogę polecić do tego celu Profesjonalny Collagen Biały z kolagen sklep Professional collagen biały w formie żelu to hypoalergiczny produkt pozyskiwany z delikatnej skóry z podbrzusza Tołpygi. Przeznaczony do pielęgnacji najdelikatniejszych partii naszego ciała w tym: twarzy, okolic oczu czy dekoltu. Wykazuje działanie silnie nawilżające, liftingujące, regenerujące, spłycające zmarszczki, ponadto sprzyja wygładzaniu blizn oraz redukcji przebarwień. Z powodzeniem stosowany w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

bubaa

Post autor: bubaa »

z takimi świeżymi bliznami można sobie poradzić w bardzo prosty sposób :) wystarczy przejść się do apteki i kupić żel VERADERM, jest dostępny bez recepty. Wystarczy stosować go zgodnie z zaleceniem producenta i efekt jest murowany. Niweluje widoczność blizn, jest bezpieczny i nie podrażnia.

Mirkowa

Post autor: Mirkowa »

Na blizny po trądziku najlepszy laser to prawda, jednakże środki apteczne takie jak Octonisept czy peelingi enzymatyczne też sa pomocne. Zależy to od tego jak duże i jak dużo tych blizn jest

ODPOWIEDZ