Depilacja laserowa w Krakowie

Ennia
Depilacja laserowa w Krakowie

Post autor: Ennia »

Dziewczyny biorę pod uwagę wybranie się na zabieg depilacji laserowej. Doradzicie gdzie w Krakowie warto jest wykonać? Zależy mi na trwałym efekcie.

Miri
Re: Depilacja laserowa w Krakowie

Post autor: Miri »

Polecam wybrać się tutaj
https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/
w salonie obecnie mają laser, który jest najlepszym laserem do depilacji ( daje trwałe efekty). Nie dajcie się tutaj namówić na obiecanki z salonów które mają w ofercie laser ipl, który nie jest laserem ale jedynie depilacją światłem oraz który nie daje trwałych efektów ale jedynie tymczasowe.

W salonie powinni określić ile sesji będzie potrzebne ( najłatwiej usuwa sie ciemne i mocne włosy, aczkolwiek laser jest na tyle zaawansowany, ze z jasnymi powinien również sobie poradzić).

Sam salon bardzo lubię, zanim zdecydowałam sie tam na depilację, regularnie chodziłam tam na oczyszczanie twarzy.

lunka
Re: Depilacja laserowa w Krakowie

Post autor: lunka »

Warto mieć na uwadze, że tego typu zabiegi są bardzo drogie. Czy nie lepiej byłoby kupić depilator do potrzeb domowych? Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki depilator wybrać, to warto przede wszystkim prześledzić oferty sklepów oraz zapoznać się z aktualnymi rankingami.

ODPOWIEDZ