Rozświetlacze - gdzie kupić?

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Rozświetlacze - gdzie kupić?

Post autor: Magiee54 »

Hej! Zastanawiam się nad internetowymi zakupami kosmetyków. Chodzi mi głównie o rozświetlacz. kompletnie nie wiem gdzie mogę go kupić. Polecicie coś sensownego? Znajoma ostatnio poleciła mi tą stronę https://drogeriadlaciebie.pl/Rozswietla ... nzery-c335 . Sama z niej korzysta i mówi, że jest naprawdę zachwycona ich jakością. Warto się skusić? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Rozświetlacze - gdzie kupić?

Post autor: irma2 »

Odkąd jest ta pandemia to wszystkie kosmetyki kupuje w necie, akurat rozświetlacz kupiłam u nich z Eveline: horex/pl/eveline.html Glow & Go szampan, daje delikatny efekt a tez czasem kupuje w tej drogeriadlaciebie/pl ale w horex.pl mieli tez dosc spory wybor kosmetyków naturalnych, wiec kupiłam wszystko hurtem, żeby sie nie rozdrabniać :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Rozświetlacze - gdzie kupić?

Post autor: irenka »

Ja mam kilka zaufanych sklepów. Stacjonarnych i online też. Ostatnio na przykład wpadł mi w oko sklep Health & Bauty. Tutaj hbprofessional/pl/ go znajdziecie. Mają mnóstwo fajnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała czy paznokci. Ceny są ok i jest w czym wybierać. Fajne jest też to, że sklep powstał przy salonie kosmetycznym Health & Bauty wszystko co pojawia się w asortymencie, jest faktycznie wykorzystywane podczas profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.


ODPOWIEDZ