Leczenie zebów w ciąży

Stopka
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Stopka »

Czy w ciąży można leczyć zęby ze znieczuleniem?

JagodaLa
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: JagodaLa »

W ciąży unika się znieczulenia, podobnie ze stosowaniem antybiotyków. Dlatego zęby raczej należy wyleczyć przez ciążą. Znam ten problem, bo musiałam mieć wyrwany ząb w ciąży. Bardzo się bałam, ale w Dentoklinika na Bemowie zrobili mi to bardzo dobrze. Dobry lekarz tak wyrywa zęby, że nawet nie wiesz, że już wyrwał.

treska
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: treska »

Słuchajcie, jeśli ktoś z was zastanawia się gdzie znajdziecie jakiś dobry i profesjonalny gabinet dentystyczny, to polecam wam zajrzeć na tę stronę https://www.medykus.eu/. Znajdziecie tu wszystkie Informacje odnośnie usług jakie świadczy ten gabinet i moim zdaniem na prawdę warto jest się zapisać do nich na wizytę.

Pigwa
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Pigwa »

Szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie jest, najlepiej, aby wypowiedział się stomatolog. Myślę, że to zależy po prostu od przypadku. Jeśli szukacie sprawdzonego, prywatnego gabinetu to zerknijcie na ofertę centrum https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu można kompleksowo zdiagnozować i wyleczyć zęby. Centrum jest bardzo nowoczesne i oferuje leczenie nawet bardzo skomplikowanych przypadków.


ODPOWIEDZ