Własny biznes

goskaa54
Posty: 13
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Własny biznes

Post autor: goskaa54 »

Jakie macie pomysły na załozenie biznesu? co według was ma teraz popyt? ja zastanawiam się nad zakładem Groomerskim, jest to fryzjer dla zwierząt. Na stronie https://sklep.germapol.pl/pl/degazowki.html znalazłam potrzebne artykuły do prowadzenia takiej działalności i zastanawiam się nad popytem. Jak myślicie wypali w dużym mieście?

Luna077
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Luna077 »

Prowadzenie własnego biznesu to duże wyzwanie, ale przynosi duże zyski i wreszcie zamiast pracować dla kogoś można pracować dla siebie. W przypadku większości firm od czasu do czasu lub na co dzień jest potrzeba korzystania z samochodu. Ostatnio dowiedziałam się, że wiele firm decyduje się na wynajmowanie samochodów - https://www.fleetcorp.pl/lodz/ zamiast na zakup. Dzięki temu nie trzeba na raz wydawać dużej ilości gotówki, a po prostu opłacać ten okres kiedy samochód jest w użytkowaniu. Odpada również opłata za OC czy przeglądy.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 33
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: nikitta »

A co z reklamą? Polecacie jakieś dobre rozwiązania? Według mnie bez skutecznej reklamy ciężko jest odnieść sukces. Ja na ten moment zastanawiam się na przykład nad https://regalo.pl/kategoria-produktu/bi ... wizytowki/ Co uważacie?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Laieta40 »

Prowadzenie własnego biznesu to zdecydowanie nie jest prosta sprawa. Dlatego warto zainteresować się czym jest service desk . Na tej stronie znajdziecie rzetelne informacje od profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi sprawami zawodowo. Gorąco polecam!

wodzirej
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Własny biznes

Post autor: wodzirej »

Czy już na samym wstępie jak startowaliście z swoją firmą to inwestowaliście w dobra reklamę? Bo mój tata twierdzi, że właśnie tak powinniśmy zrobić bo tylko tak możemy dać znać o swojej firmie. Może to i dobry pomysł, ale w jaki rodzaj reklamy zainwestować? Wtedy tatko pokazał nam ofertę tej firmy https://retio.pl/pl/searchquery/lady/1/phot/5?url=lady która to ma takie lady wstawiennicze idealne dla prezentacji naszych wyrobów. Może to i racja

malinka
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes

Post autor: malinka »

Prowadzenie swojego biznesu jest z całą pewnością niezłym wyzwaniem dla każdego. O wiele aspektów trzeba zadbać, wiele rzeczy dopilnować. Tym bardziej kiedy prowadzimy firmę produkcyjną to musimy mieć na oku przykładowo maszyny, żeby nic nie stało w miejscu. Warto wiedzieć też, że przykładowo tutaj http://habasit.com/pl/power-transmission-belts.htm można kupić specjalne do taśm maszynowych i inne artykuły.


ODPOWIEDZ